środa, 26 kwietnia 2017

7 ... haki i haczyki

Trzeba próbować wszędzie, nie można się zrażać każdą porażką. Trudno jest się przebić przez mur obojętności. Jeden człowiek nic tu nie zrobi tzn. nie zrobi PITS-u. Sponsorzy, do których zwróciłem się osobiście nie potrafili mi odmówić (przez względy sentymentalne?) ale wystarczyło, że jednej z osób nie było i tylko zostawiłem pismo a współpracownicy obiecali iż przekażą i ... przelewu nie widać a do turnieju został tydzień. W tym tylko 2 dni robocze. Akurat tę lukę może zapełnić ZRZUTKA (w chwili pisania - stan 244 zł) ale zrzutka miała zwiększyć fundusz nagród a nie go łatać. 
Na szczęście dotarły tabliczki na puchary. (trochę późno sobie o nich w tym roku przypomniałem) Koszt 35 zł. Na kubki, kubeczki, talerzyki, łyżeczki, serwetki i takie tam poszło 115 zł.  Doładowanie puli CM na SMS 50 zł. To daje 200 zł.
Jeśli nie będzie innej rady, to w XX-edycji trzeba będzie podwyższyć wpisowe. "Inna rada", to znalezienie chętnego, bogatego sponsora i nie chodzi tutaj o gigantów płacących tysiące wystarczyliby tacy płacący setkami :) ALE CAŁY CZAS zachęcam do REKLAMOWANIA naszego turnieju. Jeśli  będzie znany, to będzie łatwiej ... 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz