niedziela, 30 kwietnia 2017

3 ... nagrody

Jak było wcześniej napisane, nagrody finansowe będą ... ale zostajemy przy wersji minimum.
ZRZUTKA będzie "otwarta" do 3 maja. 2 maja dokonam przelewu na moje konto. W chwili pisania tego tekstu na koncie było 304 zł. "Nadzieja umiera ostatnia" ale musimy stać twardo na ziemi. Ta kwota jest (na zrzutce) mniejsza od spadku wpłat dotychczasowych "dużych" sponsorów. 
PUCHARY - będą dwa zestawy: marmurowe (!!!) i drewniane. Przyporządkowanie jest następujące: król-open, hetman-kobiety, skoczek-junior, wieża-Wapno, goniec-najstarszy, pion-najmłodszy.
To zwycięzcy w poszczególnych kategoriach zdecydują, który (marmurowy czy drewniany) puchar będzie ich. Wicemistrz(yni) bierze wersję, która zostanie. Na tabliczkach jest tylko informacja o PITS, nie ma informacji o miejscu. Wyglądają następującą, marmurowe są naprawdę ciężkie :)
Będą również dyplomy ale mało, ponieważ wydłużają ceremonię ale damy szansę na pobranie pliku .pdf dla każdego, kto będzie chciał sobie sam wydrukować. Na początku wręczane będą nagrody finansowe. Gdy już wszystkie zostaną wręczone. Rozpocznie się wręczanie nagród "innych". W tej puli mamy 20 pozycji książkowych od Wydawnictwa Helion.
Celowo opublikowane jest zdjęcie, aby już wstępnie się nastawić i nie przedłużać :)
Jeśli wśród książek nie będzie pozycji dostatecznie ciekawych - otrzymaliśmy od PZSzach 50 archiwalnych egzemplarzy czasopisma "Mat" (regularna cena; 9,90) dla szachistów będzie to naprawdę fajna i pouczająca nagroda. Dla tych, którzy nie lubią czytać będą jeszcze inne atrakcje - zdjęcia polskich arcymistrzów - niektóre z autografami (!!!)
Natomiast zdjęcia z autografami Mistrzów Świata (Carlsen, Kasparow, Polgar) są do nabycia w SHOP-ie :), ewentualnie będą nagrodami na XX PITS.
Będą również pojedyncze inne nagrody - np. elektroniczna ramka dla multimediów przekazana przez Ewę Haja :)
Po rozdaniu nagród planujemy wspólne pamiątkowe zdjęcie. Kiedyś robiliśmy takie zdjęcie na początku, gdy wszyscy jeszcze byli, bo w miarę rozdawania nagród zawodników ubywało. Oczywiście nie zmuszamy do pozowania ... ale mamy "swoje" sposoby. Ubiegłoroczni uczestnicy PITS - wiedzą jakie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz